Вручення нагород престижної премії в області кіномистецтва пройде в лютому 2021 року. Про це повідомили організатори премії в Twitter

Зазвичай церемонія вручення проходить на початку січня, але у цьму році на заваді стала пандемія коронавірусу. То ж дату перенесли на 28 лютого 2021 року.
Раніше на цю дату була запланована церемонія вручення премії Оскар, однак вона пройде у квітні.

«Ми раді анонсувати, що 78-а церемонія вручення Золотого глобуса пройде в неділю, 28 лютого 2021 року. Церемонія пройде в Каліфорнії, в Беверлі Хілтон», – написали організатори.

Пропонуємо вашій увазі повний список номінантів на премію “Золотий глобус-2020”:

Найкращий драма:

  • “Ірландець” (The Irishman)
  • “Шлюбна історія” (Marriage Story)
  • “1917” (1917)
  • “Джокер” (Joker)
  • “Маленькі жінки” (Little Women)

Найкраща комедія або мюзикл:

  • “Одного разу в Голлівуді” (Once Upon a Time in Hollywood)
  • “Кролик Джоджо” (Jojo Rabbit)
  • “Дістати ножі” (Knives Out)
  • “Рокетмен” (Rocketman)
  • “Мене звуть Долемайт” (Dolemite Is My Name)
  • “Корона” (The Crown)
  • “Вбиваючи Єву” (Killing Eve)
  • “Ранкове шоу” (The Morning Show)
  • “Спадкоємці” (Succession) (HBO)
  • Найкращий фільм іноземною мовою:
  • “Прощання” (The Farewell)
  • “Біль та слава” (Pain and Glory)
  • “Портрет дівчини у вогні” (Portrait of a Lady on Fire)
  • “Паразити” (Parasite)
  • “Знедолені” (“Les Miserables)
  • Найкращий сценарій:
  • Ноа Баумбах (“Шлюбна історія”)
  • Пон Джун Хо та Хань Цзінь-вон (“Паразити”)
  • Ентоні Маккартен (“Два Папи”)
  • Квентін Тарантіно (“Одного разу в Голлівуді”)
  • Стівен Заіллян (“Ірландець”)

Найкраща пісня:

  • Beautiful Ghosts (“Кішки”)
  • (I’m Gonna) Love Me Again (“Рокетмен”)
  • Into the Unknown (“Крижане серце 2”)
  • Stand Up (“Гаррієт” (Harriet)
  • Найкраща чоловіча роль другого плану:
  • Том Генкс (“Прекрасний день по сусідству”)
  • Ентоні Гопкінс (“Два Папи”)
  • Аль Пачіно (“Ірландець”)
  • Джо Пеші (“Ірландець”)
  • Бред Пітт (“Одного разу в Голлівуді”)

Найкраща жіноча роль другого плану:

  • Кеті Бейтс (“Річард Джуелл”)
  • Аннетт Бенінг (The Report)
  • Лора Дерн (“Шлюбна історія”)
  • Денніфер Лопес (“Шахрайки з Волл-Стріт”)
  • Марго Роббі (“Секс-бомба”)
  • Найкраща чоловіча роль (комедія або мюзикл):
  • Деніел Крейг (“Ножі наголо”)
  • Роман Гріффін Девіс (“Кролик Джоджо”)
  • Терон Едґертон (“Рокетмен”)
  • Едді Мерфі (” Моє ім’я – Долемайт “)

Найкращий анімаційний фільм:

  • “Крижане серце 2” (Frozen II)
  • “Як приборкати дракона 3: Прихований світ” (How to Train Your Dragon: The Hidden World)
  • “Містер Лінк: Загублена ланка еволюції” (Missing Link)
  • “Історія іграшок 4” (Toy Story 4)
  • “Король Лев” (The Lion King)

Найкраща чоловіча роль (драма):

  • Крістіан Бейл (“Форд проти Феррарі”)
  • Антоніо Бандерас (“Біль та слава”)
  • Адам Драйвер (“Шлюбна історія”)
  • Гоакін Фенікс (“Джокер”)
  • Джонатан Прайс (“Два Папи”)

Найкраща жіноча роль (комедія або мюзикл):

  • Awkwafina (“Прощання”) (The Farewell)
  • Ана де Армас (“Ножі наголо”)
  • Кейт Бланшетт (Де ти поділась, Бернадетт?”)
  • Біані Фельдштейн (“Освіта”) (Booksmart)
  • Емма Томпсон (“Пізня ніч” (Late Night)

Найкраща жіноча роль (драма):

  • Синтія Еріво (“Гаррієт”)
  • Скарлет Йоганссон (“Шлюбна історія”)
  • Сірша Ронан (“Маленькі жінки”)
  • Шарліз Терон (“Секс-бомба”)
  • Рене Зеллвегер (“Джуді”)

Найкращий серіал (комедія або мюзикл):

  • “Баррі” (Barry)
  • “Флібег” (Fleabag)
  • “Метод Комінскі” (The Kominsky Method)
  • “Дивовижна місіс Мейзел” (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • “Політик” (The Politician)

Найкраща музика до фільму:

  • Daniel Pemberton (“Сирота Бруклін”) (Motherless Brooklyn)
  • Alexandre Desplat (“Маленькі жінки”) (Little Women)
  • Hildur Guðnadottir (“Джокер”) (Joker)
  • Thomas Newman (1917)
  • Randy Newman (“Шлюбна історія”) (Marriage Story)

Найкраща чоловіча роль у серіалі (комедія або мюзикл):

  • Майкл Дуглас (“Метод Комінскі”) (The Kominsky Method”)
  • Білл Гейдер (“Баррі”) (Barry)
  • Бен Платт (“Політик”) (The Politician)
  • Полл Рад (“Жити з собою”) (Living with Yourself)
  • Рамі Юссеф (“Рамі”) (Ramy)

Найкраща жіноча роль у серіалі (комедія або мюзикл):

  • Крістіна Епплгейт (“Мертвий для мене”) (Dead to Me)
  • Рейчел Броснаген (“Дивовижна місіс Мейзел”) (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • Кірстен Данст (“Як стати Богом в центральній Флориді”) (On Becoming a God in Central Florida)
  • Наташа Ліоні (“Матрьошка”) (Russian Doll)
  • Фібі Воллер-Брідж (“Флібег”) (Fleabag)

Найкраща чоловіча роль у серіалі (драма):

  • Браян Кокс “Спадкоємці” (Succession)
  • Кіт Герінґтон (“Гра престолів”) (Game of Thrones)
  • Rami Malek (“Пан Робот”) (Mr. Robot)
  • Тобайас Мензіс (“Корона”) (The Crown)
  • Біллі Портер (Pose)

Найкраща жіноча роль у серіалі (драма):

  • Дженніфер Еністон (“Ранкове шоу”) (The Morning Show)
  • Олівія Колман “Корона” (The Crown)
  • Джоді Комер (“Вбиваючи Єву”) (Killing Eve)
  • Ніколь Кідман (“Велика Маленька брехня”) (Big Little Lies)
  • Різ Візерспун (“Велика маленька Брехня” (Big Little Lies)

Найкращий режисер:

  • Пон Джун Хо (“Паразити) (Parasite)
  • Сем Мендез (“1917”)
  • Тодд Філліпс (“Джокер”) (Joker)
  • Мартін Скорсезе (“Ірландець”) (The Irishman)
  • Квентін Тарантіно (“Одного разу в Голлівуді”) (Once Upon a Time in Hollywood)