В шістнадцятий, останній день Олімпіади скарбничка України поповнилася шостою срібною нагородою, яку здобула спортсменка з велоспорту Олена Старікова.

Збірна України завоювала срібло у велоспорті зусиллями Олени Старікової. У медальному заліку Україна фінішувала на 44-й позиції.

Художня гімнастика
Українська збірна багатоборців з художньої гімнастики посіла підсумкове сьоме місце. Маріола Боднарчук, Дарина Дуда, Єва Мелещук, Анастасія Возняк, Марія Височанська – такий був склад нашої збірної. У цих змаганнях золото дісталось болгарським гімнасткам, срібло – представницям ОКР, а бронзові нагороди завоювали італійки.

Легка атлетика, марафон, 40 км
Від України у марафонських змаганням приймали участь Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник та Олександр Ситковський, але вони не змогли фінішувати у марафоні – зійшли з дистанції.
Золота медаль у марафонському забігу дісталася кенійцю Еліуду Кіпчоґе, з результатом 2:08:38. На дрогому місці – представник Нідерландів Абді Нагеє (2:09:58), а третім фінішував Башир Абді (2:10:00).
Велотрек, жіночий спринт
Українка Олена Старікова вибила на стадії 1/4 фіналу німкеню, а у фіналі поступилася представниці Канади й взяла срібло.

Україна на Олімпіаді в Токіо: головне
В загальному заліку Олімпіади-2020 Україна розташувалася на 43-й позиції. Медальний залік з 38 золотими медалями, 31 срібними та 18 бронзовими очолює Китай.
Україна вперше за всю історію незалежності не змогла здобути більше однієї золотої медалі.
Цей результат є найгіршим за всі часи незалежності України. Вперше в історії Олімпійських ігор представники України не змогли здобути більше однієї золотої нагороди. На минулій Олімпіаді в Бразилії – на Іграх в Ріо українці виграли лише дві золоті медалі. Спостерігається тенденція до зниження спортивних здобутків.
Але за загальною кількістю медалей без врахування ґатунку медалей – результат непоганий. Україна здобула 19 нагород і посіла 14-у позицію між Південною Кореєю та Іспанією. Найкращий результат Україна показала в Атланті-1996. Тоді аж 9 золотих нагород опинилося в скарбничці України.