БОКС
Лідер української збірної з боксу Олександр Хижняк, який виступає у ваговій категорії 75 кг продовжує боротьбу за золоту медаль. Він вийшов у фінал Олімпійських ігор в Токіо перемігши у півфіналі, срібного призера ЧС-2019 з Філіппін Еуміра Марсьяле.
У запеклому поєдинку українець переміг роздільним рішенням суддів – 3:2.
У фіналі, який відбудеться 7 серпня, Хижняк боротиметься з бразильцем Ебертом Консейаном, який у півфіналі переміг чемпіона світу з ОКР Гліба Бакші.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко боротимуться за медалі у фіналі Олімпійських ігор у стрибках у висоту. Магучіх подолала висоту 1,95 метра – саме стільки потрібно було стрибнути для виходу у фінал,з першої спроби, а Ірина Геращенко та Юлія Левченко – з третьої.
Всього у фінал, який відбудеться 7 серпня, вдалося вийти 14 спортсменкам.

ВЕСЛУВАННЯ
Бронзову олімпійську медаль Україні принесла Людмила Лузан – веслувальниця на каное-одиночці на дистанції 200 метрів.Вона показала результат 47,034. Відставання від лідера склало + 1,102.
Золото – у американки Невін Гаррісо, срібло – у Лоуренс Вінсент-Лапуан з Канади.

“Це моя перша Олімпіада. Впевнена, що попереду на мене ще чекають золоті нагороди. У мене буде ще одна дистанція на 500 м – моя коронна. Я не збираюся зупинятися, буду боротися за перемогу в двійці. Не можу повірити в те, що я в трійці найсильніших спортсменів на Олімпійських іграх. Це моя мрія”,

– сказала Лузан.

ВЕЛОСПОРТ
Велогонщиці Олена Старікова і Любов Басова виступили у фіналі Олімпійських ігор у змаганнях з велотреку в дисципліні кейрін. Дівчата успішно подолали спершу 1/8 фіналу, потім чвертьфінал. У результаті Старікова, яка була близька до медалі стала першою у своєму заїзді, фінішувала на четвертому місці, а Басова – третьою у своєму і посіла шосте місце.
Золоту медаль виграла Шана Браспеннінкс з Нідерландів, срібло – Елліс Ендрюс з Австралії, а бронзу – Лоріан Дженест з Канади.

Старікова і Басова спробують виграти олімпійські медалі 6 серпня в індивідуальному спринті.